Strony www

Audyt SEO UX strony internetowej. Na czym polega analiza i ile kosztuje?

SEO i UX to bardzo ważne elementy strony internetowej. Audyt lub analiza wykonana pod ich kątem sprawi, że skuteczność Twojej strony internetowej wzrośnie o setki procent. Nie wierzysz? Przekonaj się co jest sprawdzane za pomocą Audytu SEO UX i sprawdź, czy rzeczywiście warto!

Jakość audytu SEO UX

Wiele firm wykonujący audyt SEO UX robi to niezbyt dobrze. Proponują oni ciekawe zmiany, jednak nie biorą pod uwagę ich wdrożenia – czy będzie ono łatwe i ile będzie kosztować. W Pomyśl inaczej Analiza SEO UX jest na najwyższym poziomie. W naszej agencji tworzymy bowiem także strony internetowe i działamy w szeroko pojętej dziedzinie SEO i pozycjonowania stron.

Nasze doświadczenie w rozwoju dziesiątek stron sprawiło, że wiemy dokładnie czego potrzebuje klient przez Audyt SEO UX. Co więcej nie oferujemy tylko wskazania potencjalnych zmian. Nasz oferta obejmuje:

  • Co najmniej 20 poprawek,
  • Minimum 5-ciu testerów witryny,
  • 10 stron opisujących co i jak możesz zmienić
  • Wskazówki dotyczące wdrażania zmian
  • Realizacja w 24 godziny
Zamawiając usługi online przez naszą stronę możesz płacić szybko i wygodnie!

Analiza SEO UX – co jest badane?

Krótko mówiąc, jakość Twojej witryny. Za pomocą narzędzi deweloperskich, własnej wiedzy a także doświadczeń zewnętrznych testerów pomożemy Ci sprawić, by była ona jeszcze skuteczniejsza. Pomyśl tylko, co jeśli taki audyt zwiększy Twoją sprzedaż o 100% w ciągu roku. Jeśli dostaniesz dokładnie to, co dzieli Cię od wzrostu sprzedaży i zrobienia z Twojej strony prawdziwej maszynki do zarabiania, czy nie będzie warto?

Odpowiedź jest oczywista!

Cena audytu

Audyt SEO UX nie musi wcale kosztować krocie. Co prawda, wymaga on bardzo dużo specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w temacie budowy (działania) stron internetowych, ale dla nas nie jest to problemem. Konkurencyjne oferty sięgają nawet kilku tysięcy złotych, natomiast w Pomyśl inaczej Analiza SEO UX to koszt 199 złotych. Tak, dokładnie tyle za 10 stron dokumentu, pomoc we wdrażaniu zmian i 5-ciu testerów witryny.

I teraz pomyśl, czy jeśli dzięki niemu zwiększyłbyś swoją sprzedaż nie o 200 a o 50% w ciągu roku, to czy nadal nie jest warto go kupić? Według nas jest to najlepsza oferta, jaką znajdziesz na rynku w tym momencie, dlatego nie przegap jej!

Chciałbyś sprawdzić nasze ostatnie prace i aktualności z Pomyśl inaczej? Zapraszamy do zajrzenia na naszego Facebooka! 👍

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *