Michał jest głównym deweloperem a także założycielem Pomyśl inaczej. Co ciekawe, swojego doświadczenia nigdy nie przedstawia w latach, a w ilości zadowolonych klientów. 

Jego pasją są aplikacje webowe, strony internetowe oraz projektowanie w Adobe Xd. Biorąc pod uwagę nasze portfolio, chyba nikt nie zaprzeczy, że ma on wyjątkowy styl oraz ogromne poczucie estetyki.

Warto dodać, że oprócz kreatywności w projektach, Michał ma też szczególny talent do marketingu. Jego myślenie out of the box potrafi zdziałać dużo więcej niż najlepsza kampania!

Wiele osób pyta mnie jak zacząć ze swoją firmą, jak się rozreklamować i zyskać rekomendacje? Odpowiedź jest prosta, to zadowolony klient jest Twoją najlepszą wizytówką. Dbaj o relacje z innymi i rób najlepiej to, co potrafisz. To mój przepis na sukces.

Michał Jabłoński

Michał Jabłoński

Web Design & Marketing
Gunanjar Sugiharto

Gunanjar Sugiharto

Graphic Designer

Gunanjar pochodzi z Indonezji z wyspy Jawa. Jego życie nie było proste, jednak zdecydował się robić to, co kocha. Zaraz po studiach skupił się na projektach graficznych i śmiało można powiedzieć, że zna on programy typu Photoshop równie dobrze co język ojczysty!

Co ciekawe, Gunanjar ma na swoim koncie ponad tysiąc projektów logo. Podobnie jak Michał, to właśnie przez ukończone projekty pokazuje on swoje doświadczenie i klasę grafika na najwyższym poziomie.

W wolnych chwilach uwielbia jeździć motorem i oddawać się swoim pasjom. Jak sam mówi, w życiu nie chodzi o to, by nie ryzykować, ale o to, by być w tym rozważnym.

Czasem trzeba postawić krok w nieznane, wyjść poza strefę komfortu i spróbować czegoś innego. To właśnie nowe wyzwania i doświadczenia budują nasz charakter i sprawiają, że jesteśmy tym, kim jesteśmy.

Sprawdź nasze portfolio