01. Klasyczny styl

O Auto do ślubu Śląsk to strona promująca wypożyczenie klasycznych samochodów do ślubu osobom z okolic Śląska. W swojej flocie mają oni m.in. zabytkowego Fiata, Garbusa a także Ładę z 1973 roku! Cieszymy się, że to właśnie my mogliśmy pomóc im w rozwoju firmy i zbudować prostą i elegancką stronę www.

Jej tworzenie oparliśmy na stylu jednego z motywów WordPressa. Dzięki temu, wiedzieliśmy dokładnie czego oczekuje nasz klient i dobrze zrozumieliśmy jego potrzeby. A to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze! Po uzgodnienia szczegółów przeszliśmy zatem do prac, których rezultaty możecie zobaczyć zarówno powyżej jak i poniżej tego tekstu.

Aleksandra Kania
Serdecznie polecam Michała, który zrobił dla nas stronę internetową! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Będziemy polecać go dalej, ponieważ najważniejszy jest profesjonalizm i podejście do klienta, które Michał ma! Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z jego usług! 🙂
Aleksandra Kania
Klient

02. Optymalizacja i własny formularz kontaktowy

Projektowanie strony nie było dla nas dużym wyzwaniem, ale jej optymalizacja już tak. Kilka godzin zastanawialiśmy się jak przyspieszyć witrynę a jednocześnie nie pogorszyć doświadczeń użytkowników ani jakości zdjęć. Po namyśle zdecydowaliśmy się skorzystać z WP Rocket oraz Smush PRO. Dzięki tym wtyczkom (oczywiście, odpowiednio ustawionym pod daną stronę) udało nam się polepszyć szybkość prawie 2-krotnie! 

Dodatkowo, zainstalowaliśmy na stronie preloader tak, by ładujące się treści nie przeszkadzały w odbiorze strony. Znacząco ulepszyło to przeglądanie strony a także polepszyło jej szybkość. Na końcu zbudowaliśmy także prosty formularz kontaktowy tak, by zainteresowane osoby łatwo mogły poznać szczegóły ofert.

A to wszystko w niecałe trzy dni! Zachęcamy więc do zajrzenia na autodoslubuslask.pl i przekonania się jak strona wygląda na żywo. A Pani Aleksandrze Kani dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu sukcesów!