Strona classicbroker.pl

01. Klasyczne auta

O Classic Broker to projekt firmy Simconsult, której współwłaściciel jest miłośnikiem klasycznych aut. Strona ma za zadanie prezentować usługi pośrednika w zakupie i sprzedaży aut a także promować usługi doradcze i auta w ofercie. Jej wizerunek musiał być zatem równie oryginalny!

Jej tworzenie oparliśmy na stylu jednego z motywów WordPressa. Co prawda, zrezygnowaliśmy z większości elementów a także zbudowaliśmy jej trzon na czymś zupełnie innym niż zakładaliśmy, ale właśnie o to chodzi w biznesie. O ciągłe eksperymentowanie i szukanie jak najlepszych rozwiązań.

Finalnie zdecydowaliśmy się na projekt strony www w oparciu o Elementor PRO i Advanced Custom Fields. Dynamiczne tagi w połączeniu z naszym doświadczeniem zaowocowały bardzo ciekawym szablonem oferty, który możecie zobaczyć na stronie classicbroker.pl w zakładce Auta w ofercie. Wejdźcie w dowolny model i sprawdźcie jak prezentuje się to na żywo!

Simconsult
Polecam współpracę z Michałem! Robił dla mnie stronę/bloga - wszystko sprawnie, ładnie! 🙂
Simconsult
classicbroker.pl

02. Leady, Newsletter i własne formularze

Trochę więcej zabawy niż z samym designem mieliśmy z formularzami kontaktowymi. Na stronie istnieje bowiem osoby do:

  • Zapisu na newsletter
  • Zwykłego zapytania
  • Kontaktu w sprawie danego auta
  • Zgłoszenia chęci kupna auta
  • Zgłoszenia sprzedaży auta

Co więcej, każde zapytanie (a w zasadzie, e-mail z zapytania) jest przesyłany do Mailchip, gdzie został stworzony newsletter do Classic Broker. A to nie koniec! Formularze zostały skonfigurowane również z celami w Google Analytics, dzięki czemu można dokładnie śledzić zachowania użytkowników i pozyskane zapytania. 

03. Efektywna współpraca

Projekt strony internetowej został wykonany naprawdę świetnie a cała współpraca (co zresztą widać po opinii Simconsult) przebiegała równie dobrze. W Pomyśl inaczej cenimy bowiem szczerość. Jeśli chcemy zaproponować własne rozwiązanie, to je proponujemy a jeśli klient chciałby zmienić trochę koncepcję, to mu w tym pomagamy. To właśnie w tym tkwi nasz sekret!

Classic Broker trafia więc na nasze portfolio jak projekt, którym z dumą możemy się pochwalić. Zapraszamy do zajrzenia na stronę i sprawdzenia m.in. testu odrestaurowanego Porsche 914. A z naszej strony życzymy wielu sukcesów i serdecznie dziękujemy za zaufanie do Pomyśl inaczej! 🙂

classicbroker.pl - strona "o mnie"