01. Gabinet fizjoterapii w sercu Jagodna

O Emilia Trzpiel-Czarkowska to fizjoterapeuta i osteopata z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Wkrótce otwiera ona swój własny gabinet w Jagodnie niedaleko Wrocławia, a nasza firma pomogła zbudować mu ciekawą identyfikację wizualną.

Powyżej mogliście zobaczyć wizytówki i ulotki. Ich wstępne projekty nieco różniły się od finalnych, jednak musimy przyznać, że zmiany wyszły na dobre. Pani Emilia wraz z mężem Jakubem mieli bowiem bardzo duże poczucie estetyki i prostoty. Cieszymy się, że nie tylko z tego, że mogliśmy tworzyć projekt dla nich, ale też z tego, że cały proces przebiegał razem z nimi. Chyba nikt nie zaprzeczy, że ta współpraca okazała się być bardzo efektywną!

Jakub Czarkowski
Michał przygotował dla nas pełną identyfikację wizualną (logo, wizytówki, ulotki oraz stronę internetową). Z cierpliwością znosił wszystkie uwagi i zmiany koncepcji, współpraca przebiegła w przyjemnej atmosferze a efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Serdecznie polecam!
Jakub Czarkowski
Klient

02. Wszystko zaczyna się od logo

Wiele osób bagatelizuje sprawę logo. Wydaje im się, że ten element można ominąć i od razu zabierają się do innych projektów. Jednak zwykle nic z nich nie wychodzi. Dlaczego?

Otóż, to właśnie logo wyznacza styl, estetykę i charakter danej marki. W przypadku Pani Emilii Trzpiel zapewne zauważyliście, że kolorystyka na innych projektach jest bardzo podobna – odcienie bieli, czerni oraz turkus. Analogicznie z detalami, które nawiązują do anatomii człowieka i jednocześnie pokazują troskę o nią. To wszystko zaczęło się właśnie od logo!

03. Elegancki one-page

Na koniec, zabraliśmy się także do stworzenia strony internetowej nowo powstałego gabinetu. Sama witryna miała być typowym one-paga’em zawierającym najważniejsze informacje o gabinecie. Tekstu było całkiem sporo, ale musicie przyznać, że nasi deweloperzy przedstawili go w naprawdę atrakcyjny sposób!

Sama strona ma też kilka dodatków w formie spersonalizowanych dodatków np. dokładną i intuicyjną mapę Google. Ale co tu dużo mówić, niech strona Pani Emilii mówi sama za siebie! Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda jej finalna wersja. Jesteśmy pewni, że wam się sposoba.