Corporate Instagram Banner

01. Grafika na Social Media

O Social Media to chyba najlepsza droga dotarcia do potencjalnych klientów. Jednak to nie tekst najczęściej przemawia do nich najbardziej a obraz, który pokazuje coś więcej niż zwykłe słowa. Dzięki temu, profesjonalna grafika w Social Media może być rzeczywiście bardzo skuteczną reklamą a do tego bardzo tanią.

W naszej firmie często projektujemy nowe banery, dlatego postanowiliśmy dzisiaj pokazać część grafik, które używamy obecnie na naszym profilu na Facebooku a także grupach w social media. Jeśli i ty chciałbyś mieć takie grafiki śmiało skontaktuj się z nami! Możesz opisać swój pomysł i koncepcję w sekcji Darmowa Wycena a my postaramy się odpisać jak najszybciej. Uwierz nam, że naprawdę warto!

zamow-online
banner_bialo_czarny

02. Dlaczego Social Media?

Niektórzy mogą zastanawiać się dlaczego akurat te projekty graficzne są skierowane na Social Media. Odpowiedź jest bardzo prosta. Budując swój profil z pewnością zbudujesz też pewną ilość odbiorców. Jednak zwykle nie czytają oni opisów Twojego fanpage’a, dlatego powinieneś przedstawić swoją ofertę w nieco ciekawsze sposób. Krótko mówiąc, musi ona przykuwać oko, dlatego właśnie odpowiednia grafika na Social Media jest świetnym rozwiązaniem.

Pamiętaj przy tym, by oprócz swojej oferty nie zapomnieć o dodaniu danych kontaktowych. Dzięki temu twój baner online będzie przekierowywał klientów wprost na twoją stronę lub adres, gdzie poznają oni szczegóły twoich produktów lub usług. Podsumowując, grafiki na Social Media nie kosztują fortuny, ale mają ogromny potencjał, by pomóc Ci ją zbudować!

inaczej-banner