01. Zaufanie

O MatMotors to znana w Łowiczu firma, która zajmuje się krótko mówiąc branżą motoryzacyjną. Efektami jej pracy są setki zadowolonych klientów a także mnóstwo odnowionych motocykli – zarówno tych zabytkowych jak i współczesnych.

To właśnie jej założyciel – Mateusz Cęcelek – zaprosił Pomyśl inaczej do kompleksowej obsługi wizerunku jego firmy. W ramach tego zlecenia powstały: logo, projekt wizytówek, książeczka przeglądowa, baner a także responsywna strona www. Całkiem dużo jak na jedno zlecenie, ale dla nas nie było to żadnym problemem. A wręcz przeciwnie – czystą przyjemnością!

02. Responsywna strona www

Strona www to wizytówka każdej firmy. To dzięki niej klienci powinni móc odnaleźć Cię sami i łatwo do Ciebie trafić, prawda? 

To było podstawowym celem, jaki miał nasz zleceniodawca. Chodziło więc o to, by stworzyć prostą a jednocześnie bardzo przejrzystą witrynę, która umożliwi potencjalnym klientom łatwy kontakt z warsztatem. W tym celu zrezygnowaliśmy z większej ilość podstron i postanowiliśmy przedstawić ofertę i pracę MatMotors na wyłącznie trzech. Dzięki temu żaden użytkownik nie pogubi się na stronie a dzięki stopce z danymi kontaktowymi i mapą Google łatwo trafi do MatMotors.

03. Prostota jest szczytem wyrafinowania

Każda grafika reklamowa ma jakiś cel. Czasem służą one do sprzedaży jakichś produktów, jednak w biznesie opartym na usługach (podobnie jak strona www) mają one głównie charakter informacyjny.

Kto robi? Co robi? Gdzie robi? Takie pytania nasuwają się każdemu, kto widzi jakiś baner, jednak często firmy zapominają, by umieścić właśnie te – najbardziej podstawowe – informacje. Twój klient nie wie przecież o Tobie wszystkiego. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by mu o tym powiedzieć!

Właśnie w tym pomogliśmy firmie MatMotors. Dzięki naszym usługom jej oferta dociera teraz do większej liczby osób a według statystyk strona matmotors.pl jest odwiedzana około tysiąca razy w ciągu miesiąca! P.S. Podobne wyniki osiąga wizytówka firmy w Google, którą stworzyliśmy w ramach podziękowania za zaufanie do Pomyśl inaczej.

Z pewnością ten projekt był relacją win-win dla obu stron!

Mateusz Cęcelek
Jeśli szukasz profesjonalistów do wykonania swojej strony www lub grafik to serdecznie polecam Pomyśl inaczej. Ich pasja i kreatywność to coś, czego z pewnością można pozazdrościć.
Mateusz Cęcelek
Klient