Strona internetowa dla architekta - Projekt dla OMNI Interiors

01. Elegancka strona dla architekta wnętrz

O OMNI Interiors to firma zajmująca się profesjonalnymi projektami wnętrz. Ich prace robią ogromne wrażenie, dlatego stworzona przez nas strona dla architekta wnętrz jest szczególnym powodem do dumy.

Po pierwsze, zacznijmy od tego co ważne. A najważniejszymi elementami tego projektu były:

  • Nowoczesny projekt strony utrzymany w prostej i eleganckiej kolorystyce,
  • Wykonanie niestandardowego formularza kontaktowego,
  • Zakodowanie własnego szablonu do dodawania prac w portfolio,
  • Wprowadzenie delikatnych animacji i sprawienie, by całość prezentowała się bardzo przejrzyście,
  • Zabezpieczenie strony, jej optymalizacja pod kątem Google oraz SEO.
Denis Buyukbayrak
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Pomyśl Inaczej. Efekt przerósł moje oczekiwania, strona została wykonana bardzo profesjonalnie, jest prosta w obsłudze i świetnie pasuje do wizerunku firmy.

Dodatkowo otrzymałem nagranie na którym zostało wyjaśnione jak mogę zmieniać i dodawać nowe treści na stronie, dzięki czemu rozbudowa strony nie stanowi dla mnie żadnego problemu.
Denis Buyukbayrak
Założyciel OMNI Interiors

02. Zespół Agencji Pomyśl inaczej

Idąc dalej, strona dla architekta premium może wydawać się ciężką sprawą pod kątem dopracowania detali. Delikatne przejścia, połączenie odpowiednich barw etc. rzeczywiście mogą sprawiać problemy, jednak nie w naszej agencji!

Dlaczego? Powód jest bardzo prosty – nasz zespół składa się zarówno z deweloperów, grafików jak i specjalistów od reklamy. Dzięki temu nasze umiejętności uzupełniają się wręcz idealnie a każdy klient ma okazję doświadczyć czegoś niezwykłego. Spełnienia jego oczekiwań 1:1, albo jak napisał Pan Denis – nawet ich przekroczenia!

03. Strona dla architekta na żywo

Oczywiście, nic tak nie oddaje projektu strony www jak sam projekt. Dlatego zachęcamy was do wejść na stronę omni-int.pl i sprawdzenia jak prezentuje się nasza praca. Jesteśmy pewni, że warto na nią zajrzeć a przy okazji poznać ofertę biura OMNI Interiors, które serdecznie polecamy!

P.S. Projekt takiej strony wcale nie jest aż tak drogi, aż może się wydawać. Nasz cennik zaczyna się już od 1299 złotych. Koniecznie sprawdźcie, co możecie uzyskać w tej cenie!