01. Rozario's Steakhouse

O W Steakhouse Rozario’s można zjeść najlepsze w Łodzi steki. Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco, z najwyższej jakości składników. Ta restauracja ma wysoką renomę i niezaprzeczalny prestiż. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy pomóc im w odświeżeniu strony internetowej!

Dla Rozario’s Steakhouse wykonaliśmy graficzny projekt strony internetowej. Jej koncepcja była bardzo prosto – strona wizytówka wraz z menu i podstawowymi informacjami. Żeby nie komplikować, postanowiliśmy stworzyć projekt w formie jednej strony (tzw. one-page). Dzięki temu, użytkownicy bardzo szybko poznają ofertę restauracji a szata graficzna z pewnością przykuje ich uwagę.

Krzysztof Juczyński
Zleciłem Panu Michałowi zrobienie projektu graficznego strony o restauracji. Po przedstawieniu moich oczekiwań, po niedługim okresie oczekiwania dostałem gotową stronę na której mogłem wskazać Panu Michałowi zmiany które chciałbym wprowadzić. Strona spełniała moje oczekiwania i jedyną rzecz która poprosiłem to dodanie jednej sekcji. Pan Michał wykazał się pełnym profesjonalizmem i przy każdej konserwacji dało się odczuć że była utrzymywana zasada: klient nasz Pan. Bardzo polecam każdemu!
Krzysztof Juczyński
Rozario's Steakhouse

02. Responsywny projekt

Oczywiście, nasz oferta projektowania stron internetowych nie ogranicza się jedynie do wersji na komputery. Za niewielką dopłatą wykonaliśmy też wersję na urządzenia mobilne, która będzie bardzo pomocna przy wdrażaniu witryny. Sam projekt dostarczyliśmy zarówno w formacie zdjęć jak i Adobe Xd – programu, w którym projektujemy. Warto zaznaczyć, że dostarczenie plików w kilku formatach pozwala szczegółowo poznać np. pozycje danych elementów a także kolory witryny.

A to wszystko w trzy dni! Projekt witryny możecie zobaczyć poniżej a więcej naszych prac znajdziecie na Facebooku Pomyśl inaczej. Serdecznie zapraszamy do obserwowania!