01. Koncepcja witryny

O Cześć! Ostatnio mieliśmy przyjemność tworzyć stronę dla Sióstr Betanek, dlatego chcielibyśmy po krótce opisać nasze prace. Cały projekt dotyczył zbudowania responsywnej strony www połączonej z prostym systemem zarządzania treścią. Zdecydowaliśmy się więc na WordPressa, w którym nasi deweloperzy są prawdziwymi ekspertami. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że znają go tak dobrze (a może i lepiej) niż język polski!

Na początku, zastanawialiśmy się również na tym, jak sprawić, by Siostry mogły w prosty sposób edytować później treść i wprowadzać ewentualne zmiany. Tutaj czekała nas kolejna decyzja i wskazała ona na Elementor – intuicyjną wtyczkę do budowy i edycji stron w WordPressie. Co więcej, zainstalowaliśmy Siostrom jego wersję PRO a także kilka innych wtyczek premium (WP Rocket, Yoast SEO PRO) w gratisie. A wszystko po to, byśmy (zarówno One jak i my) mieli się czym pochwalić.

“Nie można wyczerpać kreatywności. Im więcej jej używasz, tym więcej jej masz.”
– Maya Angelou

02. Indywidualne podejście

Zaczęliśmy zatem od ogólnego konceptu witryny i opracowania szablonu. Może wydawać się to czymś prostym a niektórzy mówią nawet, że jest to po prostu przekładanie gotowych klocków, ale niestety wygląda to trochę inaczej.

W Pomyśl inaczej nie kopiujemy bowiem gotowych szablonów (zamieniając tylko tekst i zdjęcia), ale staramy się tworzyć każdy projekt indywidualnie. Oczywiście, nie znaczy to, że nie korzystamy z gotowych elementów. Wręcz przeciwnie, mamy wykupiony dostęp do dziesiątek bibliotek i płatnych elementów, ale one tylko nam pomagają ulepszyć projekt. Sama jego koncepcja jest tworzona za pomocą czegoś, czego nie da się kupić – naszej kreatywności i burzy mózgów całej ekipy.

03. Perfeckcyjne rezultaty

Po kilku dniach mieliśmy więc już wstępny projekt a jego finalna wersja była już tylko kwestią czasu. Razem z Siostrami przemyśleliśmy drobne zmiany a także kilka elementów wizualnych, które można było zrobić jeszcze ciekawiej. I właśnie z tej współpracy powstała witryna betnaki.pl – nowa strona Sióstr Betanek.

Współpraca z Pomyśl inaczej w tworzeniu strony była czystą przyjemnością. Duża kreatywność, dyspozycyjność względem każdej zmiany, ogromna wiedza i PASJA w tworzeniu, otwartość na to, co nowe, a przede wszystkim wielka chęć pomocy i uczynienia dobra. Z ogromną radością polecamy każdemu.

s. Daria Tyborska
Współpraca z p. Michałem w tworzeniu strony była czystą przyjemnością. Duża kreatywność, dyspozycyjność względem każdej zmiany, ogromna wiedza i PASJA w tworzeniu, otwartość na to, co nowe, a przede wszystkim wielka chęć pomocy i uczynienia dobra. Z ogromną radością polecamy każdemu!
s. Daria Tyborska
Klient