01. Logo Premium i wizytówki

O Naszym ostatnim klientem była firma SkyWing, która specjalizuje się w produkcjach filmowych. Ich usługi obejmują nagrania zarówno z ziemi jak i z powietrza. Co więcej, oferują ich montaż i dodatkowe usługi fotograficzne. Branża, w której działają rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego cieszymy się, że to właśnie my mogliśmy pomóc w ich rozwoju.

SkyWing zamówił u nas pakiet Logo Premium z gratisowym projektem wizytówek. Po wspólnym namyśle przygotowaliśmy dla nich 5 projektów logo, które wykonaliśmy z najwyższą starannością. Każdy z nich został stworzony w wersji wektorowej, dzięki czemu można używać ich dosłownie wszędzie bez utraty jakości!

02. Dodatkowy projekt i wsparcie

Jak zapewne zauważyliście logo na wizytówce jest nieco inne niż nasze wstępne projekty. Dlaczego? Razem ze SkyWing doszliśmy do wniosku, że taki projekt będzie najlepiej odzwierciedlał ich działalność i wykonaliśmy go bez żadnej dopłaty.

Korzystając z usług Pomyśl inaczej możesz liczyć na dodatkowe wsparcie przy każdym projekcie. Niezależnie od tego, czy zamówisz u nas logo, stronę www czy zestaw bannerów pomożemy Ci w ich dopracowaniu. Dzięki temu nasi klienci są w 100% zadowoleni a my z dumą możemy pochwalić się nowymi projektami!