Strona dla programisty - Projekt UX UI

01. Landing Page dla programisty

O UX UI Design strony internetowej dla programisty to projekt, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Jako agencja marketingowa pokazaliśmy, że znamy obecne trendy także na rynku User Experience i z dumą możemy pochwalić się projektem tej strony internetowej.

Przede wszystkim skupiliśmy się na wyglądzie. W ostatnich wpisie dotyczącym sklepów internetowych za pomocą eksperymentu mentalnego udowodniliśmy wam jak wielką ma on wagę, dlatego i w tym przypadku chcieliśmy uczynić z niego jak największy atut.

Strona dla programisty oczywiście musi zawierać także portfolio. W tym przypadku zaproponowaliśmy rozwiązanie za pomocą eleganckiego slidera. W podobnym stylu tzn. eleganckiego minimalizmu staraliśmy się utrzymać pozostałe sekcje strony internetowej dla programisty.

I musicie przyznać, że wyszło nam to całkiem nieźle! 😀

02. UX UI Design dla Landing Page - cena

W agencji Pomyśl inaczej projekt UX UI strony internetowej zależy od kilku czynników. Niezależnie czy jest to strona dla programisty czy projekt eCommerce na jego koszty ma wpływ:

  • Ilość podstron do zaprojektowania oraz rodzaje widoków (na komputer, tablet, telefon),
  • Wykonanie prototypu działające strony www,
  • Grafiki na stronę i koncepcja – a dokładniej to, czy wykonujemy ją od zera, czy mamy już jakąś koncepcję i grafiki,
  • Oraz oczywiście, czas realizacji

Projekt graficzny strony landing page zaczyna się już od 500 złotych brutto. W przypadku nieco bardziej rozbudowanych serwisów cena zwykle wyznaczana jest na podstawie danych ekranów, czyli poszczególnych podstron. 

Jeśli chcesz uzyskać darmową wycenę swojego projektu to koniecznie zajrzyj na tą sekcję. Na pewno będziesz zadowolony ze swojej decyzji! 🙂

Strona dla programisty - Projekt UX UI