Strona ze sklepem online - CONBAR
Strona ze sklepem online - CONBAR
Strona ze sklepem online - CONBAR

01. Elegancka strona ze sklepem online

O Conbar.pl to strona firmy Bartosza Niewczasa połączona ze sklepem online. Jej tworzenie i konfiguracja zajęło nam około miesiąca, dlatego chcielibyśmy opowiedzieć wam jak wygląda proces pracy przy projekcie typu strona ze sklepem online.

Przede wszystkim, zaczęliśmy od wstępnego pomysłu na wykonanie tego projektu. Strona połączone ze sklepem musi być bowiem nie tylko odpowiednio skonfigurowana, ale przede wszystkim powinna stanowić elegancką wizytówkę firmy. 

A co ciekawego mieliśmy do wykonania na stronie CONBAR?

  • Customowy szablon produktu oraz wpisu na bloga,
  • Wdrożenie szybkich płatności online,
  • Konfigurację ceny wysyłki tak, by zależała od wagi towaru,
  • Zautomatyzowaną wielojęzyczność strony
Bartosz Niewczas
Firma Pomyśl inaczej jest to działalność wyróżniająca się profesjonalizmem i dokładnością.

Cechy są dla mnie szczególnie ważne, ponieważ tylko z obopólnym zrozumieniem stron współpraca może doprowadzić do sukcesu. Po zakończonych realizacjach zamierzam dalej współpracować z firmą Pomyśl inaczej.
Bartosz Niewczas
CONBAR Mikrocement

02. Wyzwania, które spotkaliśmy

Taki projekt nie jest wcale prostszy niż wykonanie strony i sklepu osobno. Istnieje wiele konfiguracji, o których trzeba pamiętać, dlatego ten typ prac jest bolączką dla wielu programistów. Ale oczywiście nie dla naszych! 😀

Co prawda, podczas tworzenia strony napotkaliśmy na kilka problemów (np. z konfiguracją ceny wysyłek w zależności od wagi produktów), jednak dzięki temu, że lubimy to, co robimy szybko znaleźliśmy odpowiedzi na nasze wątpliwości. I to właśnie pasja naszych pracowników i chęć do ciągłego rozwoju sprawia, że nasza firma tak szybko rośnie w siłę. 

03. Ile kosztuje strona ze sklepem online?

Strona internetowa ze sklepem online, ma szczerze mówiąc dosyć szerokie widełki cenowe. Jej wykonanie zależy od ilości sprzedawanych produktów, funkcjonalności na stronie oraz tego, w jaki sposób będzie ona wykonana. Możemy zdradzić jednak, że jej cena zaczyna się już od 2000 złotych brutto.

Ze swojej strony, serdecznie dziękujemy Bartoszowi za zaufanie do naszej marki i życzymy wszystkiego, co najlepsze. A nasza wdzięczność jest tym większa, że Bartosz nagrał dla nas wideo-opinię, którąmożecie zobaczyć ją na naszym Facebooku. Koniecznie ją sprawdźcie!

Strona ze sklepem online - CONBAR