01. Odświeżony styl

O TwojeLogo.eu to firma zajmująca się głównie projektami graficznymi. Wykonali oni setki projektów i wkrótce postanowili lekko odświeżyć wizerunek swojej strony. Okazało się to być świetnym posunięciem!

Przede wszystkim, zajęliśmy się dodaniem odpowiednich animacji oraz przejść. Dzięki temu witryna stała się dużo przyjemniejsza a strona firmowego bloga nabrała szerszego rozgłosu. Poza tym, zaproponowaliśmy kilka własnych zmian a większość z nich spotkała się z dużą aprobatą.

02. Prowadzenie Social Media i blogu

Oprócz spraw związanych ze stroną www zajęliśmy się również prowadzeniem profilu TwojeLogo na Facebooku i przygotowaniem tekstów SEO na bloga. Umożliwiły one wybicie się w Googlu a większość z nich znalazła się na pierwszych strona wyszukiwania haseł unikalne logo i tym podobnym.

Naszym głównym celem było tworzenie wartościowych i ciekawych treści. W Pomyśl inaczej głęboko wierzymy, że to właśnie jakość dodawanych wpisów i postów umożliwia wyprzedzenie konkurencji i przyciągnięcie nowych klientów. I tak rzeczywiście było. Przykładem rezulatów naszych działań jest kilkaset nowych wejść na TwojeLogo.eu dzienni a także setki tysięcy ludzi, do których dotarły nasze posty. Na przykład te…