Projekt responsywnej strony internetowej - Warsztat Przygód

01. Wyrusz w nieznane

O Warsztat Przygód to biuro podróży, którego sloganem jest “Don’t call it a dream. Call it a plan”. Mieliśmy przyjemność wykonać dla nich responsywną stronę internetową, dlatego chcemy przedstawić w jaki sposób przebiegła współpraca i co w jej efekcie powstało.

Z jednej strony może wydawać się, że strona internetowa dla firmy to coś powtarzalnego. Wiele osób myśli, że tworzy się je wedle utartych schematów, jednak tak nie jest. Przykładowo, mimo że w każdym projekcie jest formularz kontaktowy, to nie zdarzyło się jeszcze, byśmy zrobili dwa w dokładnie ten sam sposób. Z jednej strony wynika to z technicznych aspektów, jednak pokazuje to też indywidualność każdego projektu.

A co mieliśmy do wykonania na stronie Warsztatu Przygód?

  • Własny szablon do dodawania wyjazdów,
  • Animowany slider, który przyciągnie uwagę odbiorców,
  • Łącznie 9 podstron (stronę startową, dla osób indywidualnych, firm oraz 6 różnych kontynentów),
  • Na koniec, optymalizacja wysokiej jakości zdjęć i przeniesienie ich do formatu .webp.

 

Aleksandra Chudy
Korzystaliśmy z usług Michała podczas tworzenia nowej strony internetowej. Strona została przygotowana profesjonalnie, zgodnie z naszymi wytycznymi. Podczas całego procesu jej powstawania mieliśmy bardzo dobry kontakt, a Michał uwzględniał wszystkie nasze uwagi i sugestie oraz sam podpowiadał najlepsze rozwiązania.

Polecam serdecznie! Jeśli szukacie niezawodnej agencji marketingowej to tylko Pomyśl Inaczej!
Aleksandra Chudy
warsztatprzygod.pl

02. Responsywna strona internetowa dla firmy

Każdy z nas wie, że strona internetowa powinna być w pełni responsywna. Znacz to, że powinna prezentować się świetnie zarówno na komputerach, jak i tabletach i telefonach. Często jest to jednaktrochę problematyczne.

Na stronie Warsztatu Przygód zastosowaliśmy zatem pewien trik. Za pomocą kodu CSS sprawiliśmy, że niektóre elementy wyświetlają się inaczej na urządzeniach z mniejszym ekranem. Dostosowując ich atrybuty, sprawiliśmy że każdy użytkownik będzie miał rewelacyjne doświadczenia!

03. Nasz sposób na świetne rezultaty

Strona internetowa dla firmy, fundacji, czy osoby fizycznej. Każda z nich jest nieco inna pod kątem treści oraz budowy, ale jest coś co łączy każdy projekt. A chodzi nam o współpracę klienta z wykonawcą. To właśnie bezpośredni kontakt i wzajemna wymiana pomysłów sprawia, że w Pomyśl inaczej osiągamy tak dobre rezultaty.

Słuchamy naszych klientów, ale też sami proponujemy własne pomysły i rozwiązania. Z zaangażowaniem podchodzimy nie tylko do projektu, ale też do zbudowania szczerej relacji ze zleceniodawcą. I to jest nasz sposób na sukces!

Responsywna strona internetowa - Warsztat Przygód