01. Zaufam waszym umiejętnościom

O Wszystko Dla Biura to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem biur. Jej właściciel zamówił u nas Pakiet Logo Premium zawierający 5 wstępnych projektów i gratisowy projekt wizytówek. 

Jednak sam pomysł na wykonanie zostawił nam. Zaufał naszym umiejętnościom i gdy zobaczył efekty pracy, wiedział, że podjął najlepszą decyzję jaką tylko mógł. Co ciekawe, obyło się bez żadnych poprawek zarówno w projekcie logo jak i wizytówki. Jesteśmy z tego naprawdę dumni!

02. Pakiety Logo

Korzystając z okazji chcielibyśmy powiedzieć trochę więcej o Pakietach Logo. Zawierają one od 2 do 5 wstępnych projektów a najlepszy z nich – Logo Premium – ma gratisowy projekt wizytówek. Co więcej, każdy pakiet zawiera nielimitowane poprawki i pełną gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Taka oferta jest zdecydowanie warta uwagi!

Dodatkowo, nasze usługi możecie zamówić teraz za pomocą szybkich płatności (Przelewy24, Paypal, karta płatnicza). Dzięki temu zaoszczędzicie sporo czasu a jeśli macie firmę to wystarczy wpisać swój NIP, by otrzymać fakturę. Jak widzicie, naprawdę warto!