Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych – Ile kosztuje? Od czego zależy cena?

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych to bardzo pożądana usługa. Dzięki niej możesz przyciągnąć tysiące klientów a co więcej, oni będę odnajdywać Cię sami! Warto pamiętać jednak, że pozycjonowanie nie działa jak pstryknięcie palcem. Czasem trzeba po prostu budować wartościową treść i poczekać aż Google lub inna wyszukiwarka ją zaindeksuje. Nikt kto korzystał z tego typu usług nie zaprzeczy jednak, że było warto.

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Jednym słowem, na zwiększeniu ich popularności. Dzięki temu, twoja witryna będzie miała większy ruch a to wpływa statystycznie na większą liczbę zamówień oraz zapytań.

Warto pamiętać, że 85% sprzedaży pochodzi właśnie z ruchu organicznego. Od ludzi, którzy wyszukali Cię bezpośrednio i są pod wrażeniem tego, co możesz zaoferować.

Pozycjonowanie stron internetowych można przeprowadzać na wiele sposobów. W naszej agencji poświeciliśmy temu osobną podstronę, jednak główne działania, jakie powinno się podjąć to:

  • Opracowanie kluczowych słów i fraz dla danej branży,
  • Optymalizacja pod nie treści na stronie,
  • Dostosowanie opisów meta,
  • SEO Copywriting,
  • Zbudowanie mapy witryny,
  • Optymalizacja strony pod względem szybkości,
  • Przedstawienie swojej oferty na wielu kanałach.

Czy jest to skuteczne?

Jak najbardziej! Co więcej, pozycjonowanie stron jest dużo lepszą opcją niż kupowanie płatnych reklam, w które -szczególnie na początku działalności – trzeba inwestować naprawdę duże kwoty (m.in. tysiąc złotych na miesiąc). Pozycjonowanie stron internetowych jest dużo lepszą opcją, ponieważ ty sam ustalasz budżet i to, w jaki sposób będzie przebiegała usługa.

W Pomyśl inaczej przygotowaliśmy aż trzy wstępne pakiety dla naszych klientów, jednak wielu z nich skłania się ku indywidualnym planom. Dzięki darmowej wycenie ty też możesz otrzymać naszą ofertę oraz sugestie dotyczące rozwoju Twojej marki.

Długofalowe rezultaty pozycjonowania stron internetowych

W przeciwieństwie do płatnych reklam, pozycjonowanie nie działa na tydzień lub miesiąc. Optymalizując swoją stronę zapewniasz jej długotrwałe rezultaty przez miesiące a nawet lata! Twoje artykuły i treści będą pojawiać się w Google dopóki ich nie usuniesz, a klienci trafią do Ciebie sami.

Tym sposobem możesz zyskać tysiące unikalnych odsłon miesięcznie i podwoić swoją sprzedaż w zaledwie kilka miesięcy. Brzmi ciekawie prawda? Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących tematu jakim jest pozycjonowanie stron internetowych śmiało zajrzyj tutaj.

Zachęcamy również do zajrzenia na naszego Fanpage’a oraz Instagrama. Miłego dnia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *