Projekty graficzne

Projekt Graficzny Strony Internetowej. Od czego zależy cennik i czy warto.

Projekt graficzny strony internetowej to bardzo cenna rzecz. Oprócz tego, że daje on jasny obrazy tego, jak chcesz by wyglądała twoja strona, ma on wiele plusów. Przede wszystkim, bardzo prosto wprowadzać na nim zmiany i dopracowywać szczegóły projektu. Co więcej, projekt wykonany w profesjonalnym programie (np. Adobe XD lub Figmie) daje bardzo przejrzysty wzór dla programisty. To wszystko prowadzi to prostego wniosku – po prostu opłaca się opracować szablon Twojej strony zanim zostanie ona przeniesiona do internetu.

Projekt graficzny strony internetowej – cennik

Tego typu projekty zwykle są wykonywane przez ludzi, którzy zajmują się tym na pełen etat. Stawka dla tak zwanego UX UI Designera wynosi zwykle od 50 do nawet 150 złotych za godzinę pracy. Warto dodać, że doświadczony projektant potrafi zaprojektować całe aplikacje w dosłownie jeden dzień, dlatego takie stawki nie są wcale przesadą biorąc pod uwagę to, ile musiał się napracować, by zdobyć swoje doświadczenie.

W Pomyśl inaczej projekt graficzny strony internetowej to cena ok. 300 złotych brutto za każdą podstronę. Oczywiście, w przypadku mniej rozbudowanych stron cennik jest nieco mniejszy (100-200 złotych), dlatego każdą wycenę przeprowadzamy indywidualnie.

Profesjonalny projekt graficzny strony internetowej
Profesjonalny projekt strony internetowej to coś w co zdecydowanie warto zainwestować!

Na co zwrócić uwagę szukając odpowiedniego wykonawcy?

Każdy projekt jest inny, jednak każdy z nich powinien mieć kilka wspólnych cech. Przede wszystkim, należy pamiętać o tym, by:

  • Finalne pliki były dostarczone nie tylko w formie zdjęcia, ale też z rozszerzeniem do programu, w którym został wykonany projekt,
  • Sam szablon był przejrzysty, spójny i bardzo czytelny dla odbiorcy. Warto tutaj pamiętać o zasadzie, że im prościej, tym lepiej,
  • Oraz o tym, by powierzyć prace specjalistom w tej dziedzinie z dobrym portfolio oraz pozytywnymi opiniami.

W Pomyśl inaczej – Agencji od świetny pomysłów – projekty graficzne stron www, portali oraz sklepów to coś, co nasi designerzy kochają najbardziej. Jeśli chciałbyś otrzymać darmową wycenę swojego projektu to zajrzyj na zakładkę poświęconą UX UI Design lub po prostu kliknij tutaj! Gwarantujemy, że w przyszłości będziesz dumny z tego, że powierzyłeś swój projekt właśnie nam.

P.S. Twoi klienci z pewnością też do docenią 😎

Komentarze

  1. Arek Kumosiński
    9 lipca, 2021 Odpowiedz

    Według mnie można zaoszczędzić na UX tzn. z niego rezygnować przy mniejszych projektach. Jeśli jednak ktoś chce zbudować ogólnopolską (lub światową) markę to rzeczywiście warto zainwestować najpierw w projekt swojej strony. Fajny artykuł, pozdrawiam! 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *