Projekty graficzne

Projekt wizytówki. Jaka jest cena? Dlaczego warto mieć wizytówki?

Wizytówki to ważny element każdej firmy. Dzięki nim możesz przedstawić swoją ofertę dosłownie wszędzie a ludzie na pewno o sobie o niej przypomną. Jaka jest cena wizytówki? Od czego zależy? I wreszcie, czy w dzisiejszym świecie, gdzie 90% rzeczy odbywa się online ciągle jest sens mieć własne wizytówki? Zapraszamy do przeczytania!

Korzyści z posiadania wizytówek

Profesjonalny projekt wizytówki to coś więcej niż wzór na kawałku papieru. Wykonany w estetyczny i elegancki sposób pokazuje niejako charakter Twojej firmy. Krótko mówiąc świetny projekt nasuwa klientom myśl, że taka sama jakość dotyczy Twoich usług. Warto jednak pamiętać, że działa to w dwie strony.

Co więcej, wizytówki możesz zostawić u swoich partnerów i klientów. Jeśli ktoś zapyta ich o polecenie w Twojej branży na pewno przypomną sobie o wizytówce, którą im dałeś i przekażą dalej.

Pamiętaj, że to właśnie zadowolony klient jest Twoją najlepszą reklamą. Daj mu zatem narzędzie, by mógł głosić radosną nowinę o świetnej jakości Twoich usług całemu światu!

Pakiet Logo Premium zawiera projekt wizytówki GRATIS!

Projekt wizytówki może też służyć jako narzędzie typowo promocyjne. Możesz bowiem położyć swoje wizytówki w miejscach, gdzie są Twoi potencjalni klienci. Eleganckie wykonanie z pewnością przykuje ich uwagę a jeśli skontaktują się z Tobą to sukces jest gwarantowany!

Dodatkowo, nosząc ze sobą wizytówki np. w portfelu jesteś przygotowany na zdobycie nowego klienta w każdej chwili. Gdy tylko natrafi się okazja podaj swoją wizytówkę i zachęć do sprawdzenia oferty. Jeśli potrafisz wzbudzić zainteresowanie a Twoja strona jest wykonana profesjonalnie to potraktuj wizytówki jako element lejka sprzedażowego. A niech wszystkie jego drogi prowadzą do… złożenia zamówienia 🙂

Projekt wizytówki – cena

Wbrew pozorom, profesjonalne wizytówki nie są wcale takie drogie. Ich druk (1000 sztuk) to zwykle koszt 200-300 złotych a cena projektu ma podobne widełki. W Pomyśl inaczej indywidualny projekt wizytówki możesz zamówić przez sekcję Darmowa Wycena, ale pamiętaj, że możesz mieć go GRATIS kupując Pakiet Logo Premium. Taka oferta jest zdecydowanie warta uwagi!

W Pomyśl inaczej zaprojektowaliśmy już dziesiątki wizytówek. Zajrzyj na naszego Facebook’a i sprawdź ostatnie projekty, które wyszły spod skrzydła naszej agencji. Będzie nam naprawdę miło!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *